Atliekame visų tipų turbinų patikras ir remonto darbus. Turbinų su elektrine geometrijos pavara testavimas, remontas ir programavimas. Turbina, be papildomų remonto darbų, turi tarnauti visą automobilio eksploatavimo laiką, tačiau turbinos sugenda anksčiau nei automobilis atitarnauja savo gyvavimo laiką.

Sugedusi turbina tai tik kažkokio kito gedimo pasekmė, ar tai užsikišęs suodžių filtras, bloga tepalo kokybė, nepakankamas tepalo slėgis, EGR (angl. Exhaust Gas Recirculation) gedimai, nesandari oro paėmimo sistema ar kitas variklio gedimas.

Turbinų remontas atliekamas naudojant tik patikimų gamintojų detales po remonto turbinai suteikiame 12 mėnesių garantiją.

Trubinų patikrą atliekame specialiais turbinų testavimo stendais, kad turbina tarnautu ilgai ir nepriekaištingai privaloma atlikti tam tikrų detalių balansavimo procedūrą su balansavimo stendu.

Turbinos su elektrine geometrijos valdymo pavara turi būti suprogramuojamos pagal tam tikrus parametrus pritaikytus šio tipo turbinoms, šis veiksmas atliekamas specialiu programatoriumi kuris į turbinos valdiklį įrašo reikalaujamą kodą kuris turbiną priverčia veikti nustatytais režimais.

Turbinų remontas

Turbinų remontas Klaipėda
Turbinų su elektriniu geometrijos valdymu remontas Klaipėda